شرایط پناهندگی در فرانسه چیست؟

6 پاسخ

 1. leila Djalilzadeh می‌گه:

  سلام لیلا جلیل زاده هستم معلم زبان فرانسه در موسسات آموزشی مدت 12 سال است که مشغول تدریس هستم در niveau debutant et intermediaire با مدرک دانشگاهی زبان و ادبیات فرانسه در مقطع لیسانس و فرهنگ و زبانهای باستان در مقطع فوق لیسانس .ایا شرایط پذیرش و زندگی در کشور فرانسه را دارم ؟

  • F A R می‌گه:

   با سلام. شما می توانید با دانشگاه های فرانسه مکاتبه کنید و در صورت پذیرش از دانشگاه از سفارت فرانسه در ایران درخواست ویزا دانشجویی کنید. موفق باشید.

 2. نادیا می‌گه:

  سلام، من حدود سه ماه هست که اقامت ده ساله فرانسه را گرفتم، در حال حاضر در شهر بوردو هستم ولی فرصت دارم تا شهر محل اقامتم را انتخاب کنم، آیا اجازه دارم شهر نیس را انتخاب کنم؟ از حق و حقوق من چیزی قطع یا کم نمیشود

  • F A R می‌گه:

   سلام. ما در این مورد اطلاعات دقیق نداریم. بهتر است از مسئولین مربوطه در شهر خود سوال کنید. پیروز باشید.

 3. زهرا داودي می‌گه:

  سلام من الان يك هفته هست كه به دليل داشتن ويزاي فرانسه و قانون دبلن ،اولين ورود شينگن كشورآلمان به من جواب منفي داده است و بايد ترك خاك به مقصد فراتسه كنم و در فرانسه درخواست پناهندگي كنم زيرا ويزاي من از كشور فرانسه بوده است لطفا شرايط و اطلاعاتي در اختيار من قرار دهيد متشكروسپاسگزار هستم

  • F A R می‌گه:

   سلام. متاسفانه ما در این زمینه اطلاعات دقیق نداریم. با سازمان هایی که به امور پناهندگی رسیدگی می کنند مراجعه کنید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *