خدمات ویژه بیمه برای فارسی‌زبانان در فرانسه

شرکت تخصصی Exclusive در امور مربوط به بیمه فارسی زبانان مقیم فرانسه، آماده ارائه کلیه خدمات مورد نیاز شما و همراهی شما در مدت اقامتتان در فرانسه خواهد بود.

این شرکت توسط Larry Fulton بنیان‌گزاری شده است. Larry Fulton بنیان‌گزار شرکت exclusive healthcare است. او درباره دلیل راه‌اندازی خدمات این شرکت تخصصی بیمه گفته است که تجربه دشوار او پس از یک تصادف در فرانسه و مواجهه عملی با دشواری‌های شرکت‌های بیمه در این کشور تصمیم به بنیان‌گزاری یک شرکت بیمه تخصصی گرفته است.

همكاران این شرکت مسلط به زبان‌های فارسى، فرانسه و انگليسى و متخصص در زمينه ارائه خدمات بيمه درماني و امور تضمینی هستند و شما را جهت مشاوره فردي و خدمات بهينه همراهي خواهند كرد.
این شرکت بیش از ٨٠٠٠ مشتري دارد که خود گواه بر تخصص در ارائه خدمات به مهاجرین مقيم در فرانسه است.

خدمات شرکت تخصصی Exclusive :
‎تضمین فارسی‌زبانان از اولین روز ورودشان در خاک فرانسه
‎ همراهي براي دريافت بيمه و كارت بيمه تكميلي
ارائه بيمه تكميلي قابل اعتماد و مقرون به صرفه مرتبط با وضعيت شخصي فارسی‌زبانان به محض اينكه در سيستم تامين اجتماعي فرانسه پذيرفته شوند
‎در صورت عدم پذيرش در اين سيستم، نگراني به خود راه ندهيد ، این شرکت همچنان قادر به يافتن بيمه خصوصي براي پوشش ضمانت مورد نيازتان در فرانسه يا در سرتاسر جهان خواهد بود.

این شرکت همچنین بیمه های سلامتى براى حيوانات خانگی، بيمه خانه، بيمه تكميلى اتومبيل، بیمه تحصیلی، بیمه حقوقی، بيمه كار و… را پوشش می‌دهد. بیمه های زندگی، سیاست های پس انداز و خدمات مالی نیز از دیگر خدمات این شرکت به شمار می‌رود.

یکی از خصوصیات منحصر به فرد این شرکت برای فارسی‌زبانان وجود یک کارمند ایرانی به نام متینه محمدصادقی در این شرکت است. خانم محمدصادقی مسئول بیمه های بین الملل فارسی زبان است که می‌تواند به عنوان مشاور فارسی زبان به سوالات مرتبط شما پاسخ دهد.

از دیگر خدمات این شرکت برای فارسی‌زبانان، ۲۰ درصد تخفیف برای هر بیمه در این شرکت است.

برای مقایسه قیمت‌ها و دریافت رایگان DEVIS همین حالا اقدام کنید! قرارداد بیمه خود را برای شرکت ارسال کنید (از طریق ایمیل: matineh.exclusive@gmail.com) و خودتان قیمت‌ها را مقایسه کنید!

برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های (دفتر: 02.43.13.19.65) (تلفن همراه: 06.45.74.84.61) تماس بگیرید و یا مستقیما به وب‌سایت این شرکت (اینجا) مراجعه کنید.