معرفی سایت «Boncoin»؛ یک سایت کاربردی برای نیازمندی‌ها در فرانسه

چندی پیش اعلام کردیم که در سلسله نوشتارهایی در سایت «ایرانیان فرانسه» به معرفی سایت‌های کاربردی در فرانسه می‌پردازیم تا گام کوچکی در راستای نیازهای هموطنان در فرانسه برداشته باشیم.

در نخستین گام از این مجموعه نوشتارها، به معرفی سایت «Covoiturage» پرداختیم که با استقبال کاربران نیز مواجه شد.

در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از سایت‌های کاربردی و مهم برای نیازمندی‌ها در فرانسه بپردازیم.

سایت بون‌کوئن «leboncoin» به عنوان یکی از پربازدیدکننده‌ترین سایت‌ها در خصوص نیازمندی‌ها در فرانسه به شمار می‌رود که با اعضای صدها هزار نفری، خود را به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌ها در این زمینه مطرح کرده است.

با عضویت در این سایت می‌توانید به سادگی هرگونه وسیله دست دوم خود را به آگهی بگذارید و همچنین مایحتاج و نیازهای خود را به سادگی از طریق این سایت پیدا کنید.

این سایت قابلیت درج آگهی در موضوعات مختلف، از اتوموبیل و لوازم دست دوم منزل گرفته تا حتی مسکن و پیدا کردن اتاق و هم‌خانه‌ای را دارد.

برای جستجو در این سایت کافی‌ست از صفحه نخست و از نقشه فرانسه، بر روی استانی که در آن زندگی می‌‌کنید کلیک کنید و سپس از طریق جعبه جستجو، واژه‌ای که می‌خواهید آن را پیدا کنید را تایپ و دکمه جستجو را کلیک کنید.

ایجاد آگهی در سایت بون‌کوئن بسیار ساده است. در نخستین گام باید عضو سایت شوید (از اینجا) و پس از عضویت می‌توانید به سادگی عبارت ایجاد آگهی را کلیک کرده و پس از انتخاب دسته‌ی مورد نظر، آگهی‌تان را درج کنید!

اگر در استفاده از این سایت مشکلی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. پس از تماس و شرح مشکل خود، اعضای سایت «ایرانیان فرانسه» در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود!

در مطالب بعدی تلاش می‌کنیم سایت‌های مفید بیشتری را معرفی کنیم.